ГЕРДА (Gerda TYTAN ZX GT8)

Арт. MZ-012
2800,00
грн.
Завдяки високим технічним достоїнствам замки Gerda Tytan призначені для монтажу в дверях, де потрібно ефективний захист охоронюваних об'єктів, наприклад: квартир, будинків, магазинів, виробничих приміщень, складів, офісів, і тд. Своєю високою надійністю по-праву завоювали довіру і визнання у покупців. Замки Gerda Tytan мають сертифікат класу С (відповідає стандартам IV класу). Замки з сімейства серії Gerda Tytan оснащені унікальним патентованим циліндровим механізмом новейшго покоління системи Tytan. Управляються спеціальним (трубчастим) ключем. 4 000 000 000 комбінацій ключа, що застосовуються в системі Tytan гарантують абсолютну унікальність кожного замку.
Всі замки можуть працювати в системі Master Key, що дозволяє на доступ вибіркових користувачів. Може бути забезпечений циліндровим механізмом в системі Tytan-Variant, який дозволяє змінити код у разі втрати ключа. Замки Gerda Tytan забезпечують високу стійкість до спроб їх відкриття шляхом підбору ключів або за допомогою відмичок. Два потужних сталевих ригеля пускають у хід високоміцний механізм кожного замку, підвищена взломостойкость якого досягнута також за рахунок міцного корпусу і блокади проти вибивання, витискування замка з полотна дверей. При правильній установці замки повністю відповідають підвищеним вимогам по надійності, стійкості, секретності і зручності.

При виникненні будь-яких питань сміливо звертайтеся до професійних менеджерів компанії "ФДМ" - вони із задоволенням нададуть Вам необхідну інформацію.
У вартість замку входить його установка в процесі виготовлення дверей (за умови, що двері замовлена у нашій компанії), а також офіційна гарантія 2 роки.

Дивіться також:
Click to order
Total: 
Ваше Имя
Email
Телефон
Payment method
После отправки контактной информации, с Вами свяжется наш специалист для уточнения деталей.
Made on
Tilda