MOTURRA 54.797

Арт. MZ-006
5500,00
грн.
"Mottura 54.797" - це двосистемний виразний замок для сталевих дверей. Основну силове навантаження несе на собі сувальдний сейфовий механізм з 4-ма ригелями діаметром 18 мм., Вильотом 40 мм. Додаткову - циліндровий механізм, нижній з одним ригелем, і природно, засувка і тяги вертикального приводу, що дозволяють встановити Девіатори. Важлива особливість замку "Mottura 54.797": залежність механізмів, тобто, при замиканні циліндрового механізму верхнє Сувальдний ключове отвір закриває шторка, блокуючи доступ до сейфових механізму замка відмичок.

У вартість входить:
- замок;
- броненакладка APECS Protector PRO-CR;
- серцевина Sherlock HK;
- ручка FUARO-VOLT;

Ми рекомендуємо використовувати Циліндр RB-LOCKS, який не входить в комплект, а купується окремо, але зрадить цього замку набагато більший захист від різних способів розтину;
Для того, щоб утруднити зловмисникові відривання броненакладки, можна додатково встановити на замок марганцеву накладку.

При виникненні будь-яких питань сміливо звертайтеся до професійних менеджерів компанії "ФДМ" - вони із задоволенням нададуть Вам необхідну інформацію.
У вартість замку входить його установка в процесі виготовлення дверей (за умови, що двері замовлена у нашій компанії), а також офіційна гарантія 2 роки.

Дивіться також:
Click to order
Total: 
Ваше Имя
Email
Телефон
Payment method
После отправки контактной информации, с Вами свяжется наш специалист для уточнения деталей.
Made on
Tilda