Моттура 52.771

Арт. MZ-005
2850,00
грн.
Врізний замок "Mottura 52 771" має запатентовані механізми, які перешкоджають використанню відмичок і ускладнюють злом замка.
Замки мають запатентований пристрій проти вдавлення ригелів всередину замку. Засувка замка забирається ключем або ручкою. Замок комплектується ключами нового покоління зі змінною кодуванням, які мають незалежну ліву і праву сторони, оскільки відстань між протилежними зубцями змінюється від позиції до позиції. У зв'язку з цим значно ускладнюється маніпуляційні розтин замку: для визначення кодування ключа необхідно відтворити конфігурації обох сторін ключа і декодувати перший та другий оберти; завдяки несиметричності сторін ключа кількість кодових комбінацій зростає багаторазово.

При виникненні будь-яких питань сміливо звертайтеся до професійних менеджерів компанії "ФДМ" - вони із задоволенням нададуть Вам необхідну інформацію.
У вартість замку входить його установка в процесі виготовлення дверей (за умови, що двері замовлена у нашій компанії), а також офіційна гарантія 2 роки
.
Дивіться також:
Click to order
Total: 
Ваше Имя
Email
Телефон
Payment method
После отправки контактной информации, с Вами свяжется наш специалист для уточнения деталей.
Made on
Tilda