MOTURRA 54 J797 MY KEY

Арт. MZ-055
5300,00
грн.
Описание

Описание

У вартість входить:
- сам замок;
- установка;
- броненакладка APECS Protector PRO-CR;
- будь-яка ручка в кольорі "хром";
- Циліндр Sherlock або Kale;

Ми рекомендуємо використовувати Циліндр RB-LOCKS, який не входить в комплект, а купується окремо, але зрадить цього замку набагато більший захист від різних способів розтину;
Модель 54.J797 My Key має низку особливостей, властивим новим замках з маркуванням «J». У цьому замку є можливість багаторазового перекодування. Ще однією важливою особливістю - є стійкість сувальдної частини до розкриття методом імпресії та відмичками.
Замок оснащений системою блокування сувальдної частини циліндровим замком, при замиканні циліндрової частини - ключова щілину сувальдной перекривається шторкою з твердосплавного металу. Ключ в замок при цьому вставити не можна, так само як не можна вставити медведку, відмички та інші інструменти зломщика. Це рішення не є новим - воно використовується в багатьох замках цієї серії, нововведенням є новий профіль ключа - він ускладнений і звужений. Відповідно, звужений і ускладнений профіль ключовий щілини, що підняло рівень протистояння імпресією і відмичок на новий рівень - місця для їх роботи просто немає. Крім цього, при повороті ключа відбувається поворот механічного барабана, що перекриває краю ключовий щілини - місця, через які відбувається «робота» відмичками. Ключі замку мають шість різних висот нарізки секретів, несиметричні ліву і праву сторони, що додатково посилює протистояння замка маніпулятивним методикам розкриття.
My Key (вимовляється як «травень кей») - розроблена і запатентована фабрикою Mottura технологія, що запобігає можливість безперешкодного виготовлення дублікатів ключа. Робота технології грунтується на оснащенні ключів спеціальними кульками, званими інтерактивними елементами ключа. Наявність цих елементів дозволяє механізму замка визначити, що його відкриває «свій» ключ - ключ My Key. Ніякі ключі без кульок (навіть з однаковим секретним візерунком) замок не відкриють. Заготовки для ключів My Key завод - виробник розповсюджує тільки серед сертифікованих центрів, копії ключів можна виготовити тільки після пред'явлення картки власника замку та одного ключа.

При виникненні будь-яких питань сміливо звертайтеся до професійних менеджерів компанії "ФДМ" - вони із задоволенням нададуть Вам необхідну інформацію.В вартість замку входить його установка в процесі виготовлення дверей (за умови, що двері замовлена у нашій компанії), а також офіційна гарантія 2 роки .
Дивіться також:
Click to order
Total: 
Ваше Имя
Email
Телефон
Payment method
После отправки контактной информации, с Вами свяжется наш специалист для уточнения деталей.
Made on
Tilda