МЕТТЭМ

Арт. MZ-009
1600,00
грн.
Замок врізний сувальдний, сертифікований відповідно до 3-м класом безпеки (ГОСТ) дві з п'яти сувальд забезпечені помилковими пазами. Дверні замки типу ЗВ9 164.0.0 призначені для установки у вхідні двері всіх типів. Рекомендуються до застосування в металевих дверях, в т.ч. укріплених. Можуть застосовуватися в якості основного замикаючого пристрою, тому що забезпечені клямкою для фіксації дверей. Замок замикає двері трьома сталевими ригелями, засувкою і засувкою. Діаметр ригелів засува і засувки - 16 мм. Ригелі висуваються з корпусу замку на 40 мм і 24 мм відповідно. Розмір засувки більше діаметра ригелів, що забезпечує надійну фіксацію двері. В одному з ригелів розташований загартований сталевий стрижень, що забезпечує надійний захист від перепилювання.
За допомогою даного замку дверi запираються на чотири повних обороту (можливо неповне закривання дверей на два оберти), а також додатково зсередини - на засувку. ЗВ9 164.0.0 забезпечений лицьовій планкою, зробленої зі сталі. Модель комплектується чотирма латунними ключами і двома декоративними накладками з нержавіючої сталі (по одній для зовнішньої і внутрішньої сторін дверей).

При виникненні будь-яких питань сміливо звертайтеся до професійних менеджерів компанії "ФДМ" - вони із задоволенням нададуть Вам необхідну інформацію.
У вартість замку входить його установка в процесі виготовлення дверей (за умови, що двері замовлена у нашій компанії), а також офіційна гарантія 2 роки.

Дивіться також:
Click to order
Total: 
Ваше Имя
Email
Телефон
Payment method
После отправки контактной информации, с Вами свяжется наш специалист для уточнения деталей.
Made on
Tilda